Připravujeme výlet do Bečova na představení Karlovarského hudebního divadla

Aktuality

Škola připravuje pro děti výlet do Bečova na představení Karlovarského hudebního divadla: O LOUPEŽNÍKU KRÁKORCOVI

Činoherní a zpola loutkové představení, plné veselých písniček, zábavnou formou provází diváky historií hradu a zámku a jednotlivými architektonickými prvky, které byly při stavbě tohoto sídla použity. Před začátkem pohádky tradičně vyhlašujeme soutěž O Velké Kulové, víc ale zatím prozradit nesmíme. Po zhlédnutí představení Vás rádi uvítáme v prostorách Muzea hrníčků, které bylo založeno s myšlenkou vzájemnosti. Hrníček zde symbolizuje skutečnost, že každé ráno všech dětí na celém světě začíná s hrníčkem plným čaje, kakaa, nebo třeba čisté vody. Vstupné do muzea je 1 hrníček.

Délka představení: 45 – 60 minut
Termín: 27. květen 2019
Místo konání: podhradí zámku Bečov nad Teplou